Kinderkinesitherapie:

  • Baby- en kinderrevalidatie
  • Bobath-therapie voor hersenverlamming, prematuriteit en ontwikkelingsstoornissen
  • Behandeling van neuro- en psychomotorische aandoeningen
  • Houdings- en bewegingsproblemen
  • Training van stabiliteit, evenwicht, coördinatie, selectiviteit en motorische functionaliteit
  • Sportbegeleiding bij kinderen
  • Coaching voor kinderen met obesitas

Kinesitherapie:

  • Manuele therapie
  • Sportkinesitherapie en blessure preventie
  • Postoperatieve kinesitherapie
  • Rug- en nekschool
  • Pre- en postnatale oefeningen
  • Dry needling
  • Behandeling van temporomandibulaire dysfunctie

Logopedie voor kinderen en volwassenen:

  • Leerproblemen (lezen, spelling, rekenen)
  • Taalproblemen
  • Articulatieproblemen
  • Oro-myofunctionele therapie (afleren afwijkende mondgewoonten zoals openmondgedrag, duimzuigen, aanleren van correcte tongpositie in rust en bij slikken…)
  • Stemproblemen
  • Dysfagie (slikproblemen)
  • Neurogene communicatiestoornissen (afasie, dysartrie, etc)
  • Neurodegeneratieve aandoeningen (MS, ALS, Parkinson, etc)

Ergotherapie voor kinderen en volwassenen:

  • Manuele therapie
  • Fijn motorische therapie (stimuleren van rijgen, knippen, scheuren, tekenen, aanleren van de verschillende grepen…)
  • ADL training
  • Schrijftherapie
  • Trainen van bimanuele coördinatie
  • Trainen van oog-handcoördinatie
  • Visuo-ruimtelijke oriëntatie training
  • Trainen van executieve functies

Osteopathie voor kinderen en volwassenen
:
Autisme- en loopbaancoaching & familiaal bemiddelaar
:
Voedingsbegeleiding voor kinderen en volwassenen
:
Psychodiagnostiek en psychotherapie
:

Wij zijn een multidisciplinaire groepspraktijk met:

  • kinesitherapeuten voor baby’s en kinderen
  • kinesitherapeuten voor volwassenen
  • logopedisten
  • ergotherapeuten
  • coach en bemiddelaar

in samenwerking met een osteopaat, diëtist, psychotherapeut/klinisch orthopedagoog

Bart Moors
Kinesitherapie
Zaakvoerder
Gedeconventioneerd
bart@vossenberg1team.be

Inge Valkeneers
Kinesitherapie
Zaakvoerder
Gedeconventioneerd
inge@vossenberg1team.be

Lotte
Kinesitherapie
Geconventioneerd
lotte@vossenberg1team.be

Davinja
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
davinja@vossenberg1team.be

Eva
Kinesitherapie
Geconventioneerd
eva@vossenberg1team.be

Lien
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
lien@vossenberg1team.be

Ine
Kinesitherapie
Geconventioneerd
ine@vossenberg1team.be

Lisa
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
lisa@vossenberg1team.be

Leen
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
leen@vossenberg1team.be

Anne
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
anne@vossenberg1team.be

Shaun
Kinesitherapie
Geconventioneerd
shaun@vossenberg1team.be

Siel
Logopedie


siel@vossenberg1team.be

Raf
Osteopathie

.
raf@vossenberg1team.be

An
Coach / bemiddelaar

:
an@vossenberg1team.be

Nele
Ergotherapie


nele@vossenberg1team.be

Cindy
Psychotherapie en klinische
orthopedagogie
cindy@vossenberg1team.be

Bojoura
Kinderpsychologe


bojoura@vossenberg1team.be

Kim
Administratie


kim@vossenberg1team.be

Wij zijn op zoek naar een logopediste voor minimum 1 avond per week. Deze uren kunnen uitgebreid worden met nieuwe cliënten.

Pas afgestudeerden zijn meer dan welkom!

Ben jij geïnteresseerd in deze vacature? Aarzel dan niet om contact op te nemen via logo@vossenberg1team.be


Vossenbergstraat 1 – 3500 Hasselt


Gouverneur Verwilghensingel 4 – 3500 Hasselt


Vaartstraat 4 – 3600 Genk