Kinderkinesitherapie:

  • Baby- en kinderrevalidatie
  • Bobath-therapie voor hersenverlamming, prematuriteit en ontwikkelingsstoornissen
  • Behandeling van neuro- en psychomotorische aandoeningen
  • Houdings- en bewegingsproblemen
  • Training van stabiliteit, evenwicht, coördinatie, selectiviteit en motorische functionaliteit
  • Sportbegeleiding bij kinderen
  • Coaching voor kinderen met obesitas

Kinesitherapie:

  • Manuele therapie
  • Sportkinesitherapie en blessure preventie
  • Postoperatieve kinesitherapie
  • Rug- en nekschool
  • Pre- en postnatale oefeningen
  • Dry needling
  • Behandeling van temporomandibulaire dysfunctie

Logopedie voor kinderen en volwassenen:

  • Leerproblemen (lezen, spelling, rekenen)
  • Taalproblemen
  • Articulatieproblemen
  • Oro-myofunctionele therapie (afleren afwijkende mondgewoonten zoals openmondgedrag, duimzuigen, aanleren van correcte tongpositie in rust en bij slikken…)
  • Stemproblemen
  • Dysfagie (slikproblemen)
  • Neurogene communicatiestoornissen (afasie, dysartrie, etc)
  • Neurodegeneratieve aandoeningen (MS, ALS, Parkinson, etc)

Ergotherapie voor kinderen en volwassenen:

  • Manuele therapie
  • Fijn motorische therapie (stimuleren van rijgen, knippen, scheuren, tekenen, aanleren van de verschillende grepen…)
  • ADL training
  • Schrijftherapie
  • Trainen van bimanuele coördinatie
  • Trainen van oog-handcoördinatie
  • Visuo-ruimtelijke oriëntatie training
  • Trainen van executieve functies

Osteopathie voor kinderen en volwassenen
:
Autisme- en loopbaancoaching & familiaal bemiddelaar
:
Voedingsbegeleiding voor kinderen en volwassenen
:
Psychodiagnostiek en psychotherapie
:

Wij zijn een multidisciplinaire groepspraktijk met:

  • kinesitherapeuten voor baby’s en kinderen
  • kinesitherapeuten voor volwassenen
  • logopedisten
  • ergotherapeuten
  • coach en bemiddelaar

in samenwerking met een osteopaat, diëtist, psychotherapeut/klinisch orthopedagoog

Bart Moors
Kinesitherapie
Zaakvoerder
Gedeconventioneerd
bart@vossenberg1team.be

Inge Valkeneers
Kinesitherapie
Zaakvoerder
Geconventioneerd
inge@vossenberg1team.be

Michiel
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
michiel@vossenberg1team.be

Maren
Kinesitherapie
Geconventioneerd
maren@vossenberg1team.be

Davinja
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
davinja@vossenberg1team.be

Eva
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
eva@vossenberg1team.be

Lotte
Kinesitherapie
Geconventioneerd
lotte@vossenberg1team.be

Lien
Kinestherapie
Gedeconventioneerd
lien@vossenberg1team.be

Lisa
Kinestherapie
Geconventioneerd
lisa@vossenberg1team.be

Tine
Kinestherapie
Geconventioneerd
tine@vossenberg1team.be

Leen
Kinesitherapie
Gedeconventioneerd
leen@vossenberg1team.be

Anne
Kinesitherapie
Geconventioneerd
anne@vossenberg1team.be

Raf
Osteopathie

.
raf@vossenberg1team.be

Siel
Logopedie


siel@vossenberg1team.be

Ann
Coach / bemiddelaar

:
ann@vossenberg1team.be

Nele
Ergotherapie


nele@vossenberg1team.be

Kelly
Dieetkunde

:
kelly@vossenberg1team.be

Cindy
Psychotherapie en klinische
orthopedagogie
cindy@vossenberg1team.be

Kim
administratie


kim@vossenberg1team.be

Gezocht:


Vossenbergstraat 1 – 3500 Hasselt


Gouverneur Verwilghensingel 4 – 3500 Hasselt


Vaartstraat 4 – 3600 Genk